top of page

Hakkımızda

DSCF1505.jpg
1946 yılında yelkenciliğe başlayan Charles Ulmer tarafından Amerika’da kurulan UK Sailmakers, yelkenciliğin köklü markalarından biri olarak, tüm dünyaya yayılan 50’den fazla loft ve servis noktasında yelkencilere hizmet veriyor.

Markanın uluslararası ortağı, UK Sailmakers Türkiye, 2001 yılında İstanbul’da üretime başladı. Markaya artan güven ile yoğunlaşan taleplere daha efektif cevap verebilmek amacıyla fabrikasını Marmaris’e taşıyan UK Sailmakers Türkiye, 3.250 m2 kapalı alan, 950 m2’lik loft masası ve gelişen teknolojiler doğrultusunda modernize ettiği makine parkı ile üretim ve hizmetlerini sürdürüyor.

Mükemmeli arama yolculuğumuzda, denizci ve yarışçı yelkencilerde yarattığımız kullanıcı memnuniyeti gücümüze güç katıyor. Tecrübeli denizci ve yelkencilerden oluşan satış, üretim ve servis ekiplerimiz size en uygun ve etkili çözümleri üretmek için takım halinde çalışıyor.

One Design teknelerden Mega Yatlara
kadar Deniz ve Rüzgarla aynı dili konuşan yelken dizaynlarımız, yüksek kaliteli kumaş, ileri teknoloji ve ustalığın birleşmesiyle tecrübeli üretim ekibimizin ellerinde hayat buluyor.
wwl 2.png
bottom of page